Capgemini IT T@LK

Prosimy o wypełnenie formularza. Pola obowiązkowe są oznaczone gwiazdką. Dziękujemy!
Prosimy o podanie ilości lat doświadczenia w prezentowanym obszarze
Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku zarejestrowanego w dniu wydarzenia oraz na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym na potrzeby procesów organizacji spotkania pt. IT T@lk prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym na potrzeby procesów organizacji spotkań związanych z zarządzaniem projektami prowadzonych w przyszłości w Katowicach zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.)
Refresh Type the characters you see in this picture. Prosimy o wprowadzenie znaków widocznych na obrazku: jesli są niewidoczne prosimy wysłać formularz co wygeneruje nowy zestaw znaków. Typ i wielkość czcionki nie ma znaczenia.   Switch to audio verification.