IT T@lk Capgemini

Spotkania panelowe organizowane są dla osób, które posiadają doświadczenie, wiedzę ekspercką z zakresu szeroko rozumianego IT i chcą ją poszerzać i wzbogacać o nowe umiejętności. W ich trakcie eksperci Capgemini prezentują zagadnienia IT oparte na praktyce realizowanej podczas pracy projektowej w zespołach w ramach działu Cloud Infrastructure Services.

 

 


Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Capgemini IT T@lk,

które odbędzie się 29 marca o godz. 18:00 w Pubie Szara Willa w Opolu (ul.Oleska11).

Podczas prelekcji zaprezentowane zostanie case study obrazujące kooperację ITILowej „Wielkiej Trójki” (Incident, Problem, Change).

 

Po ostatnim panelu przewidziana jest dyskusja z prowadzącymi, poczęstunek dla uczestników oraz networking.

Patronat nad wydarzeniem objął portal PracaIT. 

 

Nasi prelegenci: 


Klaudia Słodkowska: 

W Capgemini pracuję od 6 lat. Problem managementem zajmuję się od 2015 roku, aktualnie dla firmy z branży energetyczniej.

Przestawię Państwu problem management jako proces, jego wplywy i relacje na inne procesy, a także zalety płynące z wdrożenia metodologii ITIL w życie.

Paweł Bełtowski 

Pracuję w Capgemini 8 lat. Zarządzaniem procesami IT, w oparciu o metodologię ITIL, zajmuję się od przeszło pięciu lat. W ciągu swojej kariery pełniłem funkcje Knowledge, Incident, Test, Change, oraz obecnie Release Managera. Powyższymi procesami zarządzałem dla firm-klientów, działających w obszarach telekomunikacji, rozwoju technologi, komunikacji, administracji, a także spożywczym.

Podczas spotkania IT T@lk przedstawię proces zarządzania zmianą (Change Management).

Mateusz Banasik 

Starszy Konsultant ds. Zarządzania Incydentem (Major Incident Manager)

W Capgemini od listopada 2012. Obecnie zajmuje się zarządzaniem incydentami o wysokim priorytecie w zespole multiklienckim. Opowiem o części dot. incident managementu.

Co zrobić by wziąć udział w IT T@lku?

Wypełnij poniższy formularz. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Formularz zgłoszeniowy