JAVA STARTER KIT Poznań

Jeśli jesteś osobą z niedużym doświadczeniem zawodowym w branży IT z podstawową znajomością dowolnego obiektowego języka programowania lub ukończyłeś/aś studia na kierunkach ścisłych, jak informatyka, matematyka, fizyka i inne (wymagany minimum tytuł inżyniera), i chciałbyś/chciałabyś rozwijaćswoją karierę jako programista systemów opartych o technologie JAVA, program JAVA STARTER KIT skierowany jest właśnie do Ciebie!

Uczestnicząc w programie JAVA STARTER KIT masz jedyną w swoim rodzaju szansę, by stać się profesjonalistą w branży IT. Przez 6 tygodni będziesz miał możliwość nauczyć się, jak kompleksowo tworzyć nowoczesne systemy informatyczne – od projektowania i optymalizacji baz danych, przez implementację rozwiązań serwerowych bazujących na nowoczesnych technologiach opartych o język JAVA, aż po zaawansowany interfejs webowy.

Po pomyślnym ukończeniu kursu STARTER KIT, będziesz pracować z nami przy tworzeniu i dalszym rozwijaniu aplikacji oraz systemów informatycznych, zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad tym oprogramowaniem odbywa się głównie w oparciu o języki programowania wyższego poziomu (JAVA), nowoczesne technologie, narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania oparte o międzynarodowe standardy.

Nie zwlekaj i zaaplikuj już dziś! Zapoznaj się z ogłoszeniem.

Harmonogram:
Wysyłanie CV do 18.06.2017
Wykład 22.06.2017
Test techniczny oraz z j.niemieckiego 26.06.2017
Speed Recruiting od 26.06. - 17.06.2017