Absolwenci i Studenci

Dołączając do naszego Zespołu otrzymasz wsparcie i możliwościReszta należy do Ciebie.

Zarządzasz swoim rozwojem

Od samego początku pracy masz jasno ustalone cele i zadania, a przy ich realizacji otrzymujesz wsparcie od przełożonego oraz zespołu. Tempo rozwoju w dużym stopniu zależy od Twoich chęci i zaangażowania. Rozwijasz się poprzez podejmowanie nowych wyzwań w ramach projektów i poza nimi, szkolenia stacjonarne i zdalne. Masz dostęp do kilku tysięcy kursów zamieszczonych na platformie MyLearning. Na portalu znajdziesz również szeroki zbiór publikacji biznesowych z całego świata.

Praca w Capgemini pomaga dostrzec problemy w sposób bardziej ogólny niż koncentrowanie się wyłącznie na swoich obowiązkach. Rozumiemy szerszy kontekst projektu, mamy możliwość przeanalizowania wszystkich procesów, które mają wpływ na naszą pracę. Takie podejście pomaga nam lepiej sprostać zadaniom, które stawia przed nami klient

Karol Bielarski
Consultant, TME, Application Services, Capgemini

Budujesz z nami światowe standardy biznesu

Uczestniczysz w projektach dla klientów reprezentujących różne zakątki świata. Na co dzień komunikujemy się z naszymi klientami w ok. 29 językach, a w Twoim zespole mogą pracować osoby o różnych narodowościach! Będziesz doskonalić swoje kompetencje językowe i dostrzegać różnorodność punktów widzenia.

Najciekawsze w mojej pracy jest to, że nigdy nie wiem, jakie wyzwania czekają mnie danego dnia. W sytuacji tak dużej niepewności ważne jest to, że mam bardzo dobrze zbudowany zespół, na którym mogę polegać.

Damian Gryga
Shift Leader, Infrastructure Services, Capgemini

Realizujesz różnorodne projekty dla renomowanych klientów

Wspieramy firmy z różnych branż jak np. telekomunikacja, media i rozrywka, energetyka, motoryzacja, bankowość, logistyka, produkcja, czy sektor publiczny. Praca w tak globalnym środowisku pozwoli Ci na poznawanie międzynarodowych standardów biznesu oraz rozwój umiejętności budowania relacji z klientem i odpowiedzialności za realizację celów.

Jestem dumny z tego, że udało mi się przejść od modelu studenckiego i wykonywania zadań pozwalających na zaliczenie przedmiotu do dostarczania produktu o jak najwyższej jakości

Junior Consultant, TME, Application Services, Capgemini

Rozwijasz się we wspierającej atmosferze

Wiemy, jak ważną rolę w rozwoju odgrywa wsparcie i dobra atmosfera w zespole. Stawiamy na bezpośrednią komunikację, więc nie bój się pytać lub prosić o pomoc. Otwartość jest zaraźliwa! U nas nawet indywidualiści dostrzegają, czym jest prawdziwy teamspirit!

Od samego początku miałem możliwość zdobywania doświadczeń i nabywania nowych umiejętności w bardzo przyjaznym otoczeniu

Michał Lisowski, Recruitment Administrator, Business Process Outsourcing

Pracujesz w firmie, która dba o Ciebie

Jeśli jeszcze studiujesz, indywidualnie dostosowujemy czas pracy do planu zajęć na uczelni. Niezależnie od stanowiska, które wybierzesz oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku. Ponadto dajemy możliwość korzystania z zajęć rekreacyjnych, biletów do kina i teatru, czy wydarzeń integracyjnych. Nasze starania zostały docenione wieloma tytułami uznania takimi jak „Najlepsze miejsce pracy IT w Polsce 2012” Computerworld, „Top Employer 2012”, oraz Solidny Pracodawca 2010”.

Pracujesz z ludźmi wrażliwymi na potrzeby otoczenia.

Angażujemy się w inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności i środowiska. Cyklicznie organizujemy spektakle w Teatrze Ludowym w Nowej Hucie na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Siemacha”.  Prowadzimy w naszych biurach zbiórki krwi pod patronatem Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi. Wdrożyliśmy w życie inicjatywy na rzecz oszczędzania energii elektrycznej, oraz segregacji odpadów. Za nasze zaangażowanie w działania CSR w 2012 roku zajęliśmy 1 miejsce w rankingu „Firm Społecznie Odpowiedzialnych”.