Absolwenci i Studenci

Dołączając do naszego Zespołu otrzymasz wsparcie i możliwościReszta należy do Ciebie.

Zarządzasz swoim rozwojem

Od samego początku pracy masz jasno ustalone cele i zadania, a przy ich realizacji otrzymujesz wsparcie od przełożonego oraz zespołu. Tempo rozwoju w dużym stopniu zależy od Twoich chęci i zaangażowania. Rozwijasz się poprzez podejmowanie nowych wyzwań w ramach projektów i poza nimi, szkolenia stacjonarne i zdalne. Masz dostęp do kilku tysięcy kursów zamieszczonych na platformie MyLearning. Na portalu znajdziesz również szeroki zbiór publikacji biznesowych z całego świata.

Budujesz z nami światowe standardy biznesu

Uczestniczysz w projektach dla klientów reprezentujących różne zakątki świata. Na co dzień komunikujemy się z naszymi klientami w ok. 29 językach, a w Twoim zespole mogą pracować osoby o różnych narodowościach! Będziesz doskonalić swoje kompetencje językowe i dostrzegać różnorodność punktów widzenia.

Realizujesz różnorodne projekty dla renomowanych klientów

Wspieramy firmy z różnych branż jak np. telekomunikacja, media i rozrywka, energetyka, motoryzacja, bankowość, logistyka, produkcja, czy sektor publiczny. Praca w tak globalnym środowisku pozwoli Ci na poznawanie międzynarodowych standardów biznesu oraz rozwój umiejętności budowania relacji z klientem i odpowiedzialności za realizację celów.

Rozwijasz się we wspierającej atmosferze

Wiemy, jak ważną rolę w rozwoju odgrywa wsparcie i dobra atmosfera w zespole. Stawiamy na bezpośrednią komunikację, więc nie bój się pytać lub prosić o pomoc. Otwartość jest zaraźliwa! U nas nawet indywidualiści dostrzegają, czym jest prawdziwy teamspirit!

Pracujesz w firmie, która dba o Ciebie

Jeśli jeszcze studiujesz, indywidualnie dostosowujemy czas pracy do planu zajęć na uczelni. Niezależnie od stanowiska, które wybierzesz oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku. Ponadto dajemy możliwość korzystania z zajęć rekreacyjnych, biletów do kina i teatru, czy wydarzeń integracyjnych. Nasze starania zostały docenione wieloma tytułami uznania takimi jak „Najlepsze miejsce pracy IT w Polsce 2012” Computerworld, „Top Employer 2012”, oraz Solidny Pracodawca 2010”.

Pracujesz z ludźmi wrażliwymi na potrzeby otoczenia.

Angażujemy się w inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności i środowiska. Cyklicznie organizujemy spektakle w Teatrze Ludowym w Nowej Hucie na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Siemacha”.  Prowadzimy w naszych biurach zbiórki krwi pod patronatem Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi. Wdrożyliśmy w życie inicjatywy na rzecz oszczędzania energii elektrycznej, oraz segregacji odpadów. Za nasze zaangażowanie w działania CSR w 2012 roku zajęliśmy 1 miejsce w rankingu „Firm Społecznie Odpowiedzialnych”.