Specjaliści i Profesjonaliści

Co charakteryzuje pracę w Capgemini?

  • Pracujemy dla renomowanych klientów
Wspieramy firmy z całego świata z takich branż jak np. telekomunikacja, media i rozrywka, energetyka, motoryzacja, bankowość, logistyka, produkcja czy sektor publiczny. Do naszego portfolio klientów należą uznane i cenione międzynarodowe marki. U podstaw naszych działań leży podejście Collaborative Business Experience  dzięki któremu oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.
  • Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie

W dynamicznie zmieniającym się świecie technologii stawiamy na silnych partnerów w celu dostarczania rozwiązań o najwyższej jakości i jak najlepiej dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.
Jestem bardzo zadowolony z tego, z jakich technologii i procedur korzystam w pracy, a także wyzwań z którymi się stykam. To z nich czerpię inspirację, to one są motorem do mojego rozwoju. Sytuacje, które spotykają mnie w pracy stymulują mnie do tego, abym zdobywał coraz to większą wiedzę, a jednocześnie sprawia mi to dużą przyjemność.”
Michał Bomba, Operations Manager, Infrastructure Services

  • Gwarantujemy jakość i międzynarodowe standardy pracy

W codziennej pracy skupiamy się na jakości działań oraz postępowaniu zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi. Poziom naszych usług poświadczają certyfikaty ISO 9001:2008, ISO 27001:2005; ISO 14001:2004; CMMI L5 V1.2; TL 9000.
„Za moje największe osiągnięcie postrzegam zakończenie z sukcesem procesu transition, podczas którego pełniłem funkcję managera projektu polegającego na wdrożeniu Global Service Centre w obszarze sprzedaży dla klientów z regionów Azja-Pacyfik, Europy oraz Ameryk”. 
 Himanshu Matsye, Senior Consultant, Business Development, Application Services, Capgemini

  • Dbamy o rozwój naszych pracowników

Wspieramy rozwój naszych pracowników przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Sprzyjamy dzieleniu się wiedzą ekspercką wewnątrz organizacji – osoby o większej wiedzy i doświadczeniu mają możliwość pełnienia roli trenera wewnętrznego. Nasi pracownicy zdobywają specjalistyczne kwalifikacje w ponad 20 obszarach! W zakresie kompetencji informatycznych 400 osób z naszego zespołu uzyskało certyfikację ITIL, 107 osób posiada certyfikat IBM FileNet, a kolejnych 50 osób to Java Certified Developer. W obszarze biznesowym 48 osób ma kwalifikacje Samodzielnego Księgowego, 44 osoby – Głównego Księgowego, a 32 osoby posiadają certyfikat Prince 2.
 
„Bardzo ważne dla mnie aspekty pracy w Capgemini to różnorodność możliwości rozwoju technicznego, a także możliwość bezpośredniej współpracy z klientem.”
Justyna Bytner, Senior Software Engineer, Software Solutions Center
 
„Jestem dumny ze stworzenia grupy, która zajmuje się profesjonalnym tworzeniem aplikacji mobilnych. Jest to jeden z bardzo atrakcyjnych dla pracowników obszarów, ponieważ daje duże możliwości rozwoju.” 
Marcin Pogodzik, Manager, Software Solutions Center

  • Polegamy na naszych pracownikach

Dążymy do realizacji celu jakim jest satysfakcja klienta z poziomu świadczonych przez nas usług. Każdy z nas wypełnia określone zadania, które razem przyczyniają się do tworzenia wartości dla klienta. Cele wyznaczają kierunek naszych działań, jednak to, w jaki sposób je zrealizujemy zależy w dużej mierze od naszej inwencji, zaangażowania i dążenia do doskonalenia w swojej pracy.
„Pracę cenię za bardzo dużą swobodę, jaką otrzymuję od przełożonego. Mam bardzo duży wpływ na to, jak wykonuję zadania i obowiązki. Nie mam narzucanych sztywnych ram działania, ponieważ tak naprawdę najważniejsza jest realizacja założonego celu.” 
Justyna Bytner, Senior Software Engineer, Software Solutions Center
 

  • Zapewniamy optymalne dla rozwoju warunki pracy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i w Polsce, a jednocześnie ciągle się rozwijamy. Oferujemy stabilne zatrudnienie w naszych jednostkach biznesowych oraz pakiet świadczeń pozapłacowych dla naszych pracowników i ich rodzin. Nasze starania zostały docenione wieloma tytułami uznania takimi jak „Najlepsze miejsce pracy IT w Polsce 2012” Computerworld, „Top Employer 2012”, czy Solidny Pracodawca 2010”. 
Pracę w Capgemini polecam ze względu na możliwość rozwoju w bardzo wielu dziedzinach i budowania indywidualnie swojej ścieżki kariery. W Capgemini możemy uczyć się od najlepszych, ponieważ profesjonalistów mamy obok siebie, w swoich zespołach. 
Marta Stefańska, PMO Specialist, Capgemini Business Process Outsourcing

Powiązane treści
Dołącz do naszego zespołu