Oracle

Od 1995 r. Capgemini jest globalnym partnerem firmy Oracle w dziedzinie aplikacji i otrzymała status Oracle Certified Advantage Partner.

Capgemini i Oracle: Twoi partnerzy do zmian

W uznaniu wiedzy i doświadczenia w obsłudze produktów Oracle, w lipcu 2011 roku, Capgemini został uhonorowany tytułem Diamentowego Partnera, najwyższym tytułem w ramach programu Oracle PartnerNetwork Specialized.
Oracle z firmy zajmującej się obsługą baz danych stał się liderem innowacji. Szeroka oferta firmy Oracle obejmuje produkcję i dostawy sprzętu, narzędzia do obsługi baz danych, oprogramowanie pośredniczące, tradycyjne narzędzia z zakresu efektywnego zarządzania zasobami.
Capgemini oferuje strategiczne wsparcie potrzebne do wykorzystania w pełni oferty firmy Oracle, redukcji kosztów wprowadzenia systemu, a także zwiększenia rezultatów i bezpieczeństwa aplikacji biznesowych.

Skuteczne Partnerstwo

Capgemini zostało uhonorowane statusem Global Certified Advantage. Jesteśmy liderem w implementacji rozwiązań Oracle, mając za sobą ponad dekadę doświadczeń. Możemy liczyć na zespół 9,000 specjalistów na całym świecie i tysiące udanych wdrożeń we wszystkich sektorach.

Capgemini i Oracle pomogą Ci:

  • Przebudować Twój model biznesowy i dostosować na jego potrzeby zasoby i organizację
  • Wykorzystać techonologię do wejścia na nowe rynki
  • Wprowadzić nowe produkty i usługi
  • Osiągać wyższe przychody w ramach Twojego obecnego biznesu.

Biblioteka