SAP

Dzięki naszej szerokiej ofercie dotyczącej rozwiązań SAPa, SAP ogłosił Capgemini w 1993 roku Wiodącym Globalnym Partnerem Integracyjnym. Nasze usługi w zakresie rozwiązań SAPa wniosły w 2011 roku wartość dodaną w ponad 1 000 firmach z wszystkich najważniejszych branż przemysłowych i obszarów geograficznych.

Prawdziwy partner w transformacji

Posiadając 13 500 konsultantów oprogramowania SAP w 40 krajach świata, Capgemini jest kompleksowym dostawcą rozwiązań SAPa. Jesteśmy pierwszym i często jedynym partnerem implementacyjnym w przypadku wielu strategicznych inicjatyw SAPa. Jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o innowacje we wdrażaniu SAP, zarówno na urządzeniach firmy jak i na żądanie.

 

Uznany lider w dostarczaniu SAPa

  • W 2013 zostaliśmy nagrodzeni tytułem SAP Pinnacle Awards „Innowacyjny Partner Mobilnych Technologii”,  a także byliśmy nominowani w kategoriach outsourcingu, usług w chmurze i „Partner Jakości Roku"
  • Wygraliśmy w 2012 roku dwie nagrody SAP Pinnacle Awards "Nagroda transformacji: Unwired Enterprise" i "Dostawca Roku Outsourcingu Procesów Biznesowych (BPO) oraz Procesu Biznesowego jako usługi (BPaaS)"
  • Od 2009 roku posiadamy globalny certyfikat SAPa w metodyce Run SAP ®, etapowej metodyce mającej na celu pomóc klientom w optymalizacji ich całkowitego kosztu posiadania, w uzyskaniu większej wartości oraz we wsparciu innowacji
  • SAP przyznał Capgemini nagrodę SAP Partner Impact Award for Mobility
  • Gartner Inc. umieścił Capgemini w kwadrancie liderów w "Magicznym Kwadrancie Dostawców Usług Aplikacyjnych SAP w Europie”
  • W 2011 roku Forrester Research wymienił Capgemini jako lidera w swoim przeglądzie "Globalni Dostawcy Wdrożeń SAPa"

Biblioteka