Program SAP ABAP Starter Kit

  • Marzec 23, 2017
  • Wrocław, biuro Capgemini Software Solutions Center

                 

Jeśli jesteś osobą z niedużym doświadczeniem zawodowym w branży IT lub ukończyłeś/aś studia na kierunkach ścisłych, jak informatyka, matematyka, fizyka i inne, i chciałbyś/chciałabyś rozwijać swoją karierę jako Programista SAP ABAP, program SAP ABAP STARTER KIT skierowany jest właśnie do Ciebie!

Uczestnicząc w programie masz jedyną w swoim rodzaju szansę, by stać się profesjonalistą w branży IT. Przez 3 miesiące (od 4 maja do 31 lipca) nauczysz się, jak kompleksowo pracować w środowisku SAP od projektowania rozwiązań, przez implementacje raportów i interfejsów do rozszerzania standardowej funkcjonalności systemów z rodziny SAP.

Po pomyślnym ukończeniu kursu SAP ABAP STARTER KIT będziesz mieć szansę pracować z nami przy wdrażaniu i dalszym rozwijaniu rozwiązań opartych o systemy SAP. Praca w tym środowisku odbywa się głównie przy użyciu języka programowania wyższego poziomu (ABAP), inne nowoczesne technologie (Cloud, HANA, Fiori), narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania oparte na międzynarodowych standardach.

Aby wziąć udział w programie należy przesłać CV w języku niemieckim lub angielskim do 23.03.2017r. na adres:

rekrutacja.starterkit.pl@capgemini.com

Zapraszamy do zapoznania się z treścią oferty.

 

 

Poniżej harmonogram procesu rekrutacyjnego programu 2017:
Wykłady: 27 i 28 marca o godzinie 17:00
Test techniczny: 3 kwietnia o godzinie 17:30
Weryfikacja językowa: 7-14 kwietnia
Speed recruiting: 17-21 kwietnia
Rozpoczęcie SAP ABAP STK: 04 maja