Ubezpieczenia

Ubezpieczyciele szukają sposobów przejęcia części rynku od konkurencji, szybszego wprowadzenia na rynek nowych produktów i zdobycia nowych segmentów biznesowych. Można tego dokonać dzięki wykorzystaniu technologii i kanałów takich jak rozwiązania mobilne.
Shane Cassidy,
North America Insurance

Potrzeby Klientów w centrum uwagi

Ubezpieczyciele zdali sobie sprawę z tego, że aby zachować konkurencyjność, muszą lepiej zadbać o potrzeby swoich klientów i szybciej wprowadzać na rynek swoje produkty. 
Dzięki naszej pomocy już 11 z 15 największych na świecie firm ubezpieczeniowych zmieniło się w innowacyjnych ubezpieczycieli przyszłości, skoncentrowanych na potrzebach klientów. Nasze partnerstwo z Pegasystems, Guidewire, Thunderhead oraz FirstBest dla naszych klientów oznacza innowacyjne technologie umożliwiające zwiększenie konkurencyjności na rynku.

Nasze atuty:

  • Udokumentowane doświadczenie jako partner realizujący program administrowania polisami dla dużego ubezpieczyciela. Strategiczny partner 4 spośród 5 największych ubezpieczycieli majątkowych i wypadkowych
  • Rozwiązania do zarządzania informacjami biznesowymi skoncentrowane na raportowaniu, zarządzaniu ryzykiem i zapewnianiu zgodności z przepisami
  • Najnowsze koncepcje i światowej klasy badania w raporcie Światowy Raport Ubezpieczeń przedstawionym przez Efma

Biblioteka